צור קשר מועדון לקוחות לאתר סטיוויה
תחליפי סוכר - מי השחקנים החדשים?

התעשיה שקדה על מתן מענה הולם לצרכנים המעוניינים בטעם המתוק ללא תוספת קלוריות ולצורך שמירה על המשקל והתמודדות עם סוכרת ומחלות כרוניות אחרות בצורת תחליף סוכר שהמאפיין העיקרי שלו הינו מקורו הטבעי,והכוונה היא לסטיביה, המהווה ממתיק טבעי ,חסר קלוריות המקנה את הטעם המתוק.

המשך >>
רגיעה טובה להרזיה

מכירים את התחושה שאנחנו הולכים רחוק מעצמינו להשגת מבוקשינו, והתשובה היא, לרב, מתחת לאף.. כולנו רוצים להרגיש טוב, לחיות במיטבנו ומחפשים תשובות, דיאטות, השקעות רווחיות. והנה הצעה להשקעה טובה, 10 דקות רגיעה...

המשך >>
אחוזי שומן – מהם ואיך נפתרים מהם

גופנו מורכב ממספר רקמות: עצמות, שרירים, שומן ומים. על אף השם הרע שיצא לשומן, יש לרקמת השומן תפקידים חיוניים רבים: היא מבודדת קור, מגינה מפני פגיעות חיצוניות, משמשת כמאגר אנרגיה ובנוסף נוצרים בה מספר הורמונים מרכזיים.

המשך >>
תזונה בהריון: מה מותר, מה צריך ומה אסור לאכול

נשים הרות מוטרדות מאוד מסוגיית העלייה במשקל. מצד אחד יש יותר תיאבון, וכולם אומרים לך ש"את אוכלת בשביל שניים". מצד שני, כל אחת יודעת שהקילוגרמים העודפים האלה יכולים להישאר איתה לנצח. מה לא מומלץ ומה רצוי לעשות כדי שהעובר יתפתח בצורה אופטימלית – וגם אמא תהיה מרוצה
ד"ר מאיה רוזמן-אורבך

המשך >>
סיבות להשמנת ילדים

 תינוק עגלגל ומתוק תמיד נראה בעיננו כסמל הבריאות, האמהות דואגות שיאכל וישמין ויגדל, וכשהן מצליחות הן מאד מרוצות. אולם, לאחר כמה שנים, אותו תינוק גדל והולך לגן או לבית הספר וחוזר הביתה בוכה, כי הילדים מציקים לו וקוראים לו בשמות : "בטטה", "חזיר". ואז עומדות האמהות אובדות עצות.

המשך >>
ספורט וכושר

פעילות ספורטיבית ידועה כדרך טובה להפגת מתחים ולהתמודדות עם מצבי לחץ.

המשך >>
טיפים לבישול ואפייה בריאים

תעשיות המזון משקיעות משאבים רבים סביב הנושא של הפיכת מוצרי מזון לבריאים יותר, כאלו שמכילים פחות שומן רווי, דלים בסוכר ובקלוריות, מועשרים בסיבים תזונתיים ועוד.
גם אתם יכולים לבשל ולאפות בצורה בריאה במינימום השקעה: 

 

המשך >>
לא כל הפחמימות הן אותן הפחמימות

הרבה ישראלים פונים לדיאטות עם רמת פחמימות נמוכה כדרך לשלוט על סוכר מיותר ופחמימות. ובניסיון לרדת במשקל או למנוע מחלות כמו סוכרת ולחץ דם גבוה, תשומת לב לכמות פחמימות נצרכות יכול להיות פתרון יעיל. אף על פי כן, מומחים רבים טוענים שאכילת אוכל בריא עדיפה על הגבלה בצריכת פחמימות. 
 

המשך >>
שליטת מנה

אחד הדברים העיקריים הנדרשים כדי לחיות עם סוכרת או לשלוט על המשקל, הוא להפחית גודל של מנה. זה לא תמיד קל: סביבנו אנו רואים מסעדות אוכל מהיר, ביסטרו וכו' עם תפריט "אכול-כפי-יכולתך." וכשאנשים כבר רגילים לאכול מנות מסעדה גדולות, הם מתחילים לספק מנות באותו גודל גם בבית. המנה הגדולה שינתה את ההבנה שלנו על מנה בגודל סביר והשפיעה על בריאותנו. 
 

המשך >>
5 רמזים איך למנוע בריחת סידן

אם יצא לך פעם לראות עץ נהרס על ידי טרמיטים, אד אתה יודע שהוא עובר להיות כל-כך קעקע שהוא מתפרק תחת משקלו. אותו דבר קורה לגוף האדם החולה בריחת סידן. הגוף "אוכל" את מאגר הסידן היחידי - עצמות.
 

המשך >>
Upsite.co.il Powered by בניית אתרים - אפסייט